Aston, penzión, reštaurácia, kongresová hala

Novopostavený Penzión ASTON otvorený r. 2009 ponúka 18 dvojlôžkových izieb s moderným vybavením, ktoré prispievajú k Vášmu pohodliu. Všetky izby sú vybavené WC, sprchovací kút, káblová TV, mini chladničkou a iné..

Aston, penzión, reštaurácia, kongresová hala

ASTON penzión, reštaurácia, kongresová hala v Humennom

Novopostavený Penzión ASTON otvorený r. 2009 ponúka 18 dvojlôžkových izieb s moderným vybavením, ktoré prispievajú k Vášmu pohodliu. Všetky izby sú vybavené WC, sprchovací kút, káblová TV, mini chladničkou a iné..

Adresa: Laborecká 81, 066 01 Humenné
Telefón:+421907580081
E-mail:reception@penzionaston.eu

Ubytovanie

Novopostavený Penzión ASTON otvorený r. 2009 ponúka 18 dvojlôžkových izieb s moderným vybavením, ktoré prispievajú k Vášmu pohodliu. Všetky izby sú vybavené WC, sprchovací kút, káblová TV, mini chaldničkou a iné.. WiFi pripojenie do internetu je samozrejmosťou a je zadarmo. Južná strana penziónu je situovaná s výhľadom na rieku Laborec.

Vaši domáci miláčikovia sú u nás vítaní.

Raňajky

Raňajky nie len pre hotelových hostí sú servírované priamo v penzióne, formou bohatých bufetových stolov, kde si každý hosť niečo nájde. V zimnom období dotvára pri raňajkách príjemnú atmosféru horiaci krb, ktorý je súčasťou reštaurácie.

Kongresová hala

Plne klimatizovaná novostavba, ktorá je súčasťou penziónu, otvorená r. 2013. S kapacitou 160 osôb je vhodná na organizovanie kongresov, školení, spoločenských podujatí ako svadby, stužkové slávnosti, životné jubileá a pod.. V letnom období pri oslavách ponúka i možnosť posedieť si pod altánkami.

Reštaurácia

Reštaurácia ponúka kompletné gastronomické služby orientovaná na minútkovú kuchyňu. Kapacita reštaurácie je 65 osôb. V prípade spoločenských podujatí, resp. uzatvorenej spoločnosti je v priestoroch vytvorený tanečný parket. Jedálny lístok v cudzích jazykoch je samozrejmosťou.

Salóniky

K dispozícii Vám ponúkame dva klimatizované salóniky s kapacitou 20 osôb a 35 osôb pre uzatvorenú spoločnosť, vhodné na oslavy všetkých druhov ako životné jubileá, 1. sv. prijímania, birmovky, krstiny a pod.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.