humenne.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

2 izbový byt na Severe - Národná trieda

Flexireal Vám exkluzívne ponúka na predaj vkusne zrekonštruovaný priestranný 2-izbový byt na Národnej triede 79. Výmera bytu je 52 m2 + logia o výmere 3 m2 a nachádza sa na 4. poschodí. K bytu bez výťahu patrí pivnica s výmerou 2 m2. Orientácia a dispozícia Dispozícia bytu je rozdelená na dennú a nočnú časť a pozostáva z predsiene s priestorom pre vstavanú skriňu, kúpeľňe so sprchovacím kútom a umývadlom, samostatnej toalety, spálňe a priestrannej obývacej izby s kuchyňou a balkónom. Obývačka a logia sú orientované na západ s otvoreným a nerušeným výhľadom do areálu veteriny, kuchyňa a spálňa na východ. Lokalita Dom sa nachádza v zóne s kompletnou občianskou vybavenosťou a v bezprostrednej blízkosti rekreačnej zóny Anička, ktorá je obľúbeným miestom Košičanov pre šport, zábavu a aktívny odpočinok. Vybavenie Vchodové dvere sú protipožiarne s bezpečnostným zámkom, všetky zárubne obložkové, plastové okná s izolačným trojsklom byt odhlučnili a ešte viac zateplili. Steny a stropy sú pokryté sádrokartónom, ktorý realizovala firma certifikovaná spoločnosťou Rigips, takže sú precízne spracované, rovné a hladké. V byte je dlažba a laminátové podlahy so zvýšenou oderuvzdornosťou, nová elektroinštalácia v medi a úsporné LED osvetlenie. Kuchynská linka na mieru je vybavená spotrebičmi Mora. Súčasťou bytu je aj chladnička s mrazničkou a pračka. Bývanie V byte je zavedená internetová prípojka. Mesačné náklady na byt sú 120 až 150 EUR podľa počtu osôb - v tom sú zahrnuté aj náklady na rekonštrukciu strechy a fasády domu, plánovanú na leto 2017. Byt je vďaka očakávanému rastu hodnoty vhodný aj ako investícia. Viac info u certifikovaného makléra NARKS a SORA Ing. Tomáš Gešovský 0915 874 598

2 izbový byt na Severe - Národná trieda

Typ reality: 2-izbové byty
Obec:
Katastrálne územie:
Obytná plocha: 0 m2
Užitková plocha: 0 m2
Kontakt: Flexireal s.r.o., Szakkayho 1 , 04001 Košice, 0948311511
Počet videní: 157
Cena: 80 000 EUR

Flexireal Vám exkluzívne ponúka na predaj vkusne zrekonštruovaný priestranný 2-izbový byt na Národnej triede 79. Výmera bytu je 52 m2 + logia o výmere 3 m2 a nachádza sa na 4. poschodí. K bytu bez výťahu patrí pivnica s výmerou 2 m2.

Orientácia a dispozícia

Dispozícia bytu je rozdelená na dennú a nočnú časť a pozostáva z predsiene s priestorom pre vstavanú skriňu, kúpeľňe so sprchovacím kútom a umývadlom, samostatnej toalety, spálňe a priestrannej obývacej izby s kuchyňou a balkónom. Obývačka a logia sú orientované na západ s otvoreným a nerušeným výhľadom do areálu veteriny, kuchyňa a spálňa na východ.
Lokalita

Dom sa nachádza v zóne s kompletnou občianskou vybavenosťou a v bezprostrednej blízkosti rekreačnej zóny Anička, ktorá je obľúbeným miestom Košičanov pre šport, zábavu a aktívny odpočinok.
Vybavenie

Vchodové dvere sú protipožiarne s bezpečnostným zámkom, všetky zárubne obložkové, plastové okná s izolačným trojsklom byt odhlučnili a ešte viac zateplili. Steny a stropy sú pokryté sádrokartónom, ktorý realizovala firma certifikovaná spoločnosťou Rigips, takže sú precízne spracované, rovné a hladké. V byte je dlažba a laminátové podlahy so zvýšenou oderuvzdornosťou, nová elektroinštalácia v medi a úsporné LED osvetlenie. Kuchynská linka na mieru je vybavená spotrebičmi Mora. Súčasťou bytu je aj chladnička s mrazničkou a pračka.
Bývanie

V byte je zavedená internetová prípojka. Mesačné náklady na byt sú 120 až 150 EUR podľa počtu osôb - v tom sú zahrnuté aj náklady na rekonštrukciu strechy a fasády domu, plánovanú na leto 2017. Byt je vďaka očakávanému rastu hodnoty vhodný aj ako investícia.
Viac info u certifikovaného makléra NARKS a SORA Ing. Tomáš Gešovský 0915 874 598

Ulica Celková plochaneudané
Počet izieb0 Vodaneudané
Odpadneudané Elektrinaneudané
Plynneudané Kanalizácianeudané
Internetneudané Počet kúpeľní0
Počet WC0 Klimatizácianeudané
Krbneudané Konštrukcia bytu
VýťahVýťah Pivnicaneudané
Spôsob kúrenia Podlažie
Stav BalkónBalkón
LodžiaLodžia TerasaTerasa
GarážGaráž ParkovanieParkovanie
Nie je zadaná poloha na mape
V súčasnosti nie sú dostupné žiadne prílohy.

Môžete sa kontaktovať s inzerujúcim prostredníctvom kontaktného formulára

Firma: FLEXIREAL s.r.o. - realitná kancelária Košice
Adresa: Szakkayho 1, 04001 Košice
Telefón: + 421 948 311 511, + 421 918 583 959
Fax:
Kontaktná osoba: Ing. Štefan Gregor
Mobil: 0948311511

Správa inzerátov Reality

Bezplatné pridávanie inzerátov v sekcii reality je pre občanov podmienené registráciou na portáli.

Realitné kancelárie a ostatné firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

Prezerané reality

 • 2 izbový byt na Severe - Národná trieda

2 izbový byt na Severe - Národná trieda

2 izbový byt na Severe - Národná trieda

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií.
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.

Zakúpenie kreditu pre zadávanie inzercie alebo topovanie pozícií inzerátov platí pre komerčné inzeráty firiem alebo občanov. V prípade, že má firma zakúpenú registráciu v Katalógu firiem a služieb zadávanie inzerátov je bezplatné.
Registrácia do Katalógu firiem a služieb

Občan pridáva inzeráty bezplatne. V prípade, že chce občan presunúť inzerát na vyššie pozície – do sekcie TOP INZERÁTY musí si zakúpiť kredit.

Ak chcete zadať komerčný inzerát alebo chcete topovať pozíciu občianskeho inzerátu (presunúť ho na vyššiu pozíciu v sekcii Inzercia alebo Reality) musíte si zakúpiť kredit.

Topovať inzerát - znamená posunúť ho na vyššie pozície TOP INZERÁTU v danej kategórii na podstránke Inzercia a alebo Reality - možno tak občiansky (nekomerčný inzerát pridaný zadarmo) ako aj inzerát komerčný - firemný (zakúpený prostredníctvom kreditu).

Ceny komerčnej inzercie a ceny topovania sú uvedené v príslušnom cenníku.

Postup zakúpenia kreditu:

 1. Zakúpenie kreditu – v rozklikávacom okienku Počet kreditov si nastavíte počet potrebných kreditov na zakúpenie.
 2. Po kliku na tlačítko Kúpiť sa vám vygeneruje zálohová faktúra, ktorú je potrebné uhradiť na číslo účtu predajcu inzercie uvedenom na faktúre.
 3. Váš kredit bude aktivovaný najneskôr 24 hodín od pripísania požadovanej sumy účet. O jeho aktivácii budete vyrozumený E-mailom.
 4. Od momentu aktivácie kreditu môžete zadávať komerčné inzeráty na podstránky Inzercia a Reality.
 5. Ak ste v sekcii Mojich údajoch vypísali vaše IČO, do 15 dní od pripísania platby zálohovej faktúry na účet, vám bude poštou zaslaná ostrá faktúra ako daňový doklad.

CENNÍK KOMERČNEJ INZERCIE

1 kredit = ;-ratio-; €

Cenník VEĽKÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň1,001,001,00
2 týždne2,001,501,00
3 týždne3,002,001,50
1 mesiac4,002,502,00
2 mesiace6,003,003,00
4 mesiace8,004,004,00
Cenník MALÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň0,800,800,80
2 týždne1,601,200,80
3 týždne2,401,601,20
1 mesiac3,202,001,60
2 mesiace4,802,402,40
4 mesiace6,403,203,20

Pozor topovať inzerát môžete len na meste, na ktorom ste registrovaný!

Cenník VEĽKÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň1,00
2 týždne1,50
3 týždne2,00
1 mesiac2,50
2 mesiace3,00
4 mesiace4,00
Cenník MALÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň0,80
2 týždne1,20
3 týždne1,60
1 mesiac2,00
2 mesiace2,40
4 mesiace3,20

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Humenné-Brekov, Brestov, Gruzovce, Hažín nad Cirochou, Kamenica nad Cirochou, Kochanovce, Lackovce, Myslina, Strážske,Závadka
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang