humenne.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

ASTON penzión, reštaurácia, kongresová hala v Humennom

Penzión a reštaurácia ASTON, Humenné. Penzión ASTON sa nachádza v tichom prostredí na pravom brehu rieky Laborec v Humennom, 15 min. peši/chôdzou, 3 min. autom vzdialený od centra.

Aston, penzión, reštaurácia, kongresová hala

ASTON penzión, reštaurácia, kongresová hala v Humennom

Penzión a reštaurácia ASTON, Humenné. Penzión ASTON sa nachádza v tichom prostredí na pravom brehu rieky Laborec v Humennom, 15 min. peši/chôdzou, 3 min. autom vzdialený od centra.

Adresa: Námestie slobody 20, 066 01 Humenné
Telefón: +421/907 58 00 81
Fax:
Kontaktná osoba:
Mobil:
E-mail: reception@penzionaston.eu
Aston, penzión, reštaurácia, kongresová hala

Ubytovanie

Novopostavený Penzión ASTON otvorený r. 2009 ponúka 18 dvojlôžkových izieb s moderným vybavením, ktoré prispievajú k Vášmu pohodliu. Všetky izby sú vybavené WC, sprchovací kút, káblová TV, mini chaldničkou a iné.. WiFi pripojenie do internetu je samozrejmosťou a je zadarmo. Južná strana penziónu je situovaná s výhľadom na rieku Laborec.

Vaši domáci miláčikovia sú u nás vítaní.

Raňajky

Raňajky nie len pre hotelových hostí sú servírované priamo v penzióne, formou bohatých bufetových stolov, kde si každý hosť niečo nájde. V zimnom období dotvára pri raňajkách príjemnú atmosféru horiaci krb, ktorý je súčasťou reštaurácie.

Kongresová hala

Plne klimatizovaná novostavba, ktorá je súčasťou penziónu, otvorená r. 2013. S kapacitou 160 osôb je vhodná na organizovanie kongresov, školení, spoločenských podujatí ako svadby, stužkové slávnosti, životné jubileá a pod.. V letnom období pri oslavách ponúka i možnosť posedieť si pod altánkami.

Reštaurácia

Reštaurácia ponúka kompletné gastronomické služby orientovaná na minútkovú kuchyňu. Kapacita reštaurácie je 65 osôb. V prípade spoločenských podujatí, resp. uzatvorenej spoločnosti je v priestoroch vytvorený tanečný parket. Jedálny lístok v cudzích jazykoch je samozrejmosťou.

Salóniky

K dispozícii Vám ponúkame dva klimatizované salóniky s kapacitou 20 osôb a 35 osôb pre uzatvorenú spoločnosť, vhodné na oslavy všetkých druhov ako životné jubileá, 1. sv. prijímania, birmovky, krstiny a pod.

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hľadáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Prezerané firmy

  • Aston, penzión, reštaurácia, kongresová hala

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Humenné-Brekov, Brestov, Gruzovce, Hažín nad Cirochou, Kamenica nad Cirochou, Kochanovce, Lackovce, Myslina, Strážske,Závadka
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang