humenne.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Akcie a podujatia - Mesto Humenné

Akcie 1-17 z 17

AKCIE A PODUJATIA Humenné a okolie

Neruda

23.8. - 23.8.2017 / 19:30

Miesto konania: Gorkého 1, Humenné
streda, 23. august 2017, 19:30 životopisná dráma Chile/Argentína/ FRA/ ESP MN-15, 107 min. české titulky vstupné: 4/2* € ASFK Píše sa rok 1948 a Studená vojna sa dostala k chilským hraniciam. Senátor Pablo Neruda obviňuje vládu zo zrady Komunistickej strany, za čo ho prezident Gonzalez Videla zbavuje funkcie. Policajný prefekt Oscar Peluchonneau je poverený básnikovým zatknutím. Neruda sa pokúša spolu so svojou manželkou ujsť z krajiny, to sa mu však nepodarí a oba sú nútení sa viac ako rok skrývať.

Neruda

Ľudová hudba Stana Baláža, AMC Trio

7.12. - 7.12.2017 / 19:00

Miesto konania: Gorkého 1
Ľudová hudba Stana Baláža a AMC trio spojili svoju vášeň k hudbe a vznikla tak výnimočná spolupráca.„Cieľom tohto netradičného hudobného spojenia nie je urobiť z folkloristov džezmenov ani z džezmenov folkloristov. Ide práve o to, že obe kapely si zachovávajú vlastnú tvár a vlastný štýl.Tento koncert nie je len úžasnou fúziou, ale aj dokonalé spojenie oboch hudobných žánrov – kvalitného jazzu s ľudovými piesňami.“LHSB:Stano Baláž - husleJožko Franek - violaMichal Germuska - akordeónPeter Germuska - cimbalJojo Huršovský - basaValika Stašeková - spevAMC trio:Peter Adamkovic - klavirMartin Marincak - basaStanco Cvanciger - bicie7.9. a 7.12. spoluúčinkuje Peter Lipa Zľavy: bez nároku na zľavy.

Ľudová hudba Stana Baláža, AMC Trio

Peter Nagy - PIANKO

16.11. - 16.11.2017 / 19:00

Miesto konania: Gorkého 1
Nový akustický koncert s gitarou a klavírom. Nestarnúce hity a poetické balady v intímnych aranžmánoch v šansónovej podobe. Peter Nagy si za 32 rokov profesionálnej kariéry vybudoval repertoár, ktorý poznajú ľudia viacerých generácií. Nový koncertný program PIÁNKO prináša nový pohľad na známe hity, aj na intímnejšiu časť tvorby tohto skladateľa a textára v jednej osobe. Poetické balady ako Kristínka iba spí, Udobrenia, Psi sa bránia útokom, alebo piesne plné nadhľadu Aj tak sme frajeri, So mnou nikdy nezostarneš, či Sám s nohami na stole...To je len malý výber piesní, ktoré odznejú v tomto koncertnom programe v novej akustickej podobe s doprovodným slovom Petra Nagya, tak trochu s nadhľadom a s úsmevom. Cieľom je vytvoriť príjemný hudobný program s nenútenou atmosférou, ktorý dokáže komunikovať s každým divákom. Zmena miesta, času a programu vyhradená!

Peter Nagy - PIANKO

La Gioia & Band: Rockové balady

8.11. - 8.11.2017 / 19:00

Miesto konania: Gorkého 1
Vážení priatelia! La Gioia prichádza aj na jeseň s rockovou nádielkou. Budte môcť zažiť fantastickú dávku energie- najznámejšie rockové hity a balady svetovej aj domácej produkcie a to v doprovode štyroch bravúrnych hudobníkov z Nitry- hrou na gitare sa predstaví Martin Ralík, bicie ovládne Martin Ševčík, na čelo hrá charizmatická Martina Uhrínová a klávesy ovládne klavírny mág Tony Marko. Tešíme sa na Vás na všetkých!V Košiciach bude pripravené VIP sedenie pri stolikoch s malým občerstvením.  Zľavy: bez nároku na zľavu

La Gioia & Band: Rockové balady

ALPHAVILLE

16.9. - 16.9.2017 / 19:00

Miesto konania: Chemlonská ul.
Infinity group sk, a.s. v spolupráci s mestom Humenné pre Vás pripravili koncert legendárnej skupiny ALPHAVILLE ako súčasť Galavečera pri príležitosti osláv 700. výročia prvej písomnej zmienky o meste Humenné. V programe vystúpia aj HEX, MARIÁN ČEKOVSKÝ a ďalší. Legendárna svetoznáma skupina Alphaville zavíta na Slovensko dňa 16. septembra 2017. Tento jedinečný a zároveň jediný koncert na Slovensku si môžete vychutnať v meste Humenné na Zimnom štadióne so začiatkom o 19:00 hodine. Príďte sa započúvať do svetoznámych hitov v neopakovateľnej atmosfére fantastického koncertu skupiny ALPHAVILLE v Humennom s hitmi ako Big in Japan či Forever Young. Vstupenky si môžete zakúpiť v predpredaji v sieti Ticketportal alebo MSKS Humenné. Cena jednej vstupenky je od 5.-€ Vstupné pre Humenčanov na základe OP - 5.-€ (možnosť zakúpenia len na predajnom mieste!)                                                                      mimo Humenného 10.-€Typ hľadiska -  voľné sedenie na tribúne.

ALPHAVILLE

Tulipánová horúčka

3.9. - 6.9.2017 / 19:30

Miesto konania: Gorkého 1, Humenné
nedeľa, 3. september 2017, 19:30 streda, 6. september 2017, 19:30 historická dráma UK/USA MN-15, 105 min. české titulky vstupné: 4,- € FORUM FILM V 17. storočí Amsterdam a celú krajinu zachvátila „tulipánová horúčka“. Jediná cibuľka exotickej kvetiny mala hodnotu desaťnásobku priemernej mzdy a svojmu majiteľovi mohla priniesť nesmierny majetok. Napriek tomu je pre bohatého obchodníka Cornelisa Sandvoorta (Christoph Waltz) najväčším šťastím svadba s mladučkou Sophiou (Alicia Vikander). Cornelis si objedná jej portrét u nádejného maliara (Dane DeHaan). Sympatický a talentovaný mladík Sofiu očarí, a keďže on jej sympatie opätuje, zrodí sa vášnivá, ale zakázaná láska.

Tulipánová horúčka

Terminátor 2: Deň zúčtovania 3D

2.9. - 3.9.2017 / 19:30

Miesto konania: Gorkého 1, Humenné
sobota, 2. september 2017, 19:30 nedeľa, 3. september 2017, 17:00 akčný sci-fi USA/Francúzsko MP-12, 137 min. české titulky vstupné: 6,- € CONTINENTAL FILM JA SA VRÁTIM! Arnold Schwarzenegger sa vracia na plátna kín vo svojej najikonickejšej úlohe Terminárora v digitálne remasterovanej 3D verzii filmu. Na konverzii dnes už klasického akčného sci-fi veľkofilmu, pracoval samotný režisér James Cameron. Ten v spolupráci so spoločnosťami DMG Entertainment a Studio Canal, sľúbil vytvoriť kvalitnú 3D konverziu s využitím najmodernejšej technológie.

Terminátor 2: Deň zúčtovania 3D

Hurvínek a kúzelné múzeum

2.9. - 3.9.2017 / 17:30

Miesto konania: Gorkého 1, Humenné
sobota, 2. september 2017, 17:30 nedeľa, 3. september 2017, 15:00 animovaná komédia ČR/Belgicko/Rusko MP, 85 min. slovenský dabing vstupné: 4,- € CINEMART Legendárni hrdinovia, ktorých dobre poznáte, tentoraz prichádzajú v animovanej komédii pre celú rodinu. Filmový príbeh Hurvínek a kúzelné múzeum ponúka úplne nové dobrodružstvo. Pán Spejbl pracuje ako strážca Múzea bábok, ktorému hrozí zbúranie. Hurvínek opäť nepočúva a podarí sa mu preniknúť do uzavretých priestorov múzea, kde objaví svet, skrytý pred zrakmi návštevníkov.

Hurvínek a kúzelné múzeum

LOGAN LUCKY: MILIÓNOVÁ LÚPEŽ

1.9. - 1.9.2017 / 19:30

Miesto konania: Gorkého 1, Humenné
komédia, USA MP-12, 119 min. české titulky vstupné: 4,- € BONTONFILM Bratia Loganoví žijú v úplnom zapadákove, sú tak trochu „natvrdnutí“ a čelia jednému problému za druhým. Jimmy Logan (Channing Tatum) sa preto rozhodne ukradnúť 14 miliónov dolárov počas najväčších a najslávnejších automobilových pretekov v Amerike. To je veľmi slušná suma peňazí a Jimmy preto potrebuje do partie svojho „spomaleného“ brata s jednou rukou (Adam Driver) a takisto aj miestneho podivného odborníka na lúpeže všetkého druhu (Daniel Craig).

LOGAN LUCKY: MILIÓNOVÁ LÚPEŽ

Spider Man: Návrat domov

1.9. - 1.9.2017 / 16:30

Miesto konania: Gorkého 1, Humenné
akčný, dobrodružný USA, MP-12 133 min. vstupné: 4,- € V očakávanom filme o obľúbenom marvelovskom superhrdinovi sa predstaví talentovaný Tom Holland ako Peter Parker snažiaci sa zosúladiť bežný stredoškolský život s povinnosťami superhrdinu. Po skúsenosti s Avengermi sa vracia domov k tete May a jeho mentorom sa stáva Tony Stark alias Iron Man.

Spider Man: Návrat domov

LOGAN LUCKY: MILIÓNOVÁ LÚPEŽ

31.8. - 31.8.2017 / 19:30

Miesto konania: Gorkého 1, Humenné
komédia, USA MP-12, 119 min. české titulky vstupné: 4,- € BONTONFILM Miesto : kino Faj Bratia Loganoví žijú v úplnom zapadákove, sú tak trochu „natvrdnutí“ a čelia jednému problému za druhým. Jimmy Logan (Channing Tatum) sa preto rozhodne ukradnúť 14 miliónov dolárov počas najväčších a najslávnejších automobilových pretekov v Amerike. To je veľmi slušná suma peňazí a Jimmy preto potrebuje do partie svojho „spomaleného“ brata s jednou rukou (Adam Driver) a takisto aj miestneho podivného odborníka na lúpeže všetkého druhu (Daniel Craig).

LOGAN LUCKY: MILIÓNOVÁ LÚPEŽ

SUBMARINO

30.8. - 30.8.2017 / 19:30

Miesto konania: Gorkého 1, Humenné
EURÓPSKE KINO psychologický Dánsko MN-15, 110 min. české titulky vstupné: 1,- € ASFK Miesto : kino fajn Nick a jeho mladší brat sa pretĺkajú životom poznamenaní nešťastnou udalosťou z detstva. Nick sa práve vrátil z väzenia a zdá sa, že okrem pitia piva a občasnej návštevy posilňovne, ho nič nezaujíma. Mladší brat sa po smrti svojej ženy stará o malého synčeka, pred ktorým ukrýva tajomstvo, ktoré však dieťa ľahko odhalí. Obaja bratia sa stretnú na matkinom pohrebe, kde sa ich životy náhle prepoja...

SUBMARINO

NA MLIEČNEJ CESTE

29.8. - 29.8.2017 / 19:30

Miesto konania: Gorkého 1, Humenné
komédia, Srbsko/UK/ USA/Mexiko MN-15, 125 min. české titulky vstupné: 4,- € FIM EUROPE Miesto : kino Fajn Emir Kusturica sa po dlhých rokoch vracia po boku Monicy Bellucci v hlučnej a divokej komédii s prvkami modernej rozprávky, kde si vôbec po prvýkrát (a ako sa vyjadril on sám aj posledný krát ) vo svojom filme zahral titulnú úlohu. Kosťa rozváža uprostred vojnovej zóny mlieko na svojom oslíkovi. Pri jednej zo zastávok sa zoznámi s očarujúcou ženou, ktorá sa ukrýva pred svojim zlovestným nápadníkom. Stačí okamih a je to láska na prvý pohľad - ako v rozprávke.

NA MLIEČNEJ CESTE

PO STRNIŠTI BOS

26.8. - 28.8.2017 / 17:30

Miesto konania: Gorkého 1, Humenné
26.8.- 17.30, 27.8. - 17:00, 28.8. - 19:30, komédia ČR/Dánsko/SR MP-7, 110 min. česká verzia vstupné: 4,- € FORUM FILM Miesto : kino Fajn Osemročný Eda je vytúžené dieťa, ktoré rodičia strážia viac, ako je zdravé. Edu Součka a jeho mamičku a otecka už diváci poznajú z filmu Obecná škola. Vo filme Po strništi bos sa príbeh vracia na samotný začiatok, do Edovho raného detstva. Do času, kedy jeho otecko odmietne príslušnosť k okupantom Protektorátu Čechy a Morava, a celá rodina sa musí z Prahy odsťahovať na vidiek. Autorská rodinná dvojica Jan a Zdeněk Svěrákovci prináša do kín ďalší zo svojich lyrických filmov o detstve a hrdinstve v každom z nás.

PO STRNIŠTI BOS

TEMNÁ VEŽA

25.8. - 26.8.2017 / 19:30

Miesto konania: Gorkého 1, Humenné
25.8. - 19.30, 26.8. - 20:00, akčné sci-fi fantasy USA, MN-15 92 min. slovenské titulky vstupné: 4,- € ITAFILM Miesto : kino Fajn Idris Elba a Matthew McConaughey vo filme inšpirovanom rovnomennou knižnou sériou bestsellerov z pera majstra hororu Stephena Kinga. Posledný žijúci pištoľník Roland Deschain (Idris Elba) sa už roky snaží nájsť bájnu Temnú vežu, ktorá spája všetky svety a drží vesmír pohromade. O jej pád sa však usiluje temná moc - Rolandov odveký nepriateľ známy ako Muž v čiernom (Matthew McConaughey). Podarí sa pištoľníkovi zlo poraziť a ochrániť tak celú existenciu?

TEMNÁ VEŽA

Oriešková lúpež

25.8. - 29.8.2017 / 17:30

Miesto konania: Gorkého 1, Humenné
25.8. - 17:30, 26.8. - 15.30, 27.8. - 15:00, 29.8. - 17:30, animovaný Kanada/USA/Južná Kórea MP, 92 min. slovenský dabing vstupné: 4,- € FORUM FILM Miesto : kino Fajn Veveričiak Surly a jeho priatelia Buddy, Andie a Precious zistia, že starosta mesta Oakton City sa rozhodol v ich prírodnom parku vybudovať obrovský zábavný park. Ich domovy zničia buldozéry. Surly sa však len tak ľahko nevzdá a spolu s ostatnými zvieratkami z parku pripravia plán, ako starostovi, jeho dcére a príliš horlivému úradníkovi zo sekcie kontroly zvierat prekaziť prípravu projektu a získať park späť.

Oriešková lúpež

BARRY SEAL: NEBESKÝ GAUNER

24.8. - 27.8.2017 / 19:30

Miesto konania: Gorkého 1, Humenné
24.8. - 19.30, 27.8. - 19.30, akčná dráma, USA MP-12, 114 min. slovenské titulky vstupné: 4,- € CINEMART Miesto : kino Fajn Barry Seal (Tom Cruise) pracuje ako pilot dopravného lietadla a rutina amerických vnútroštátnych letov ho začne ubíjať. Aj preto nadšene skočí po ponuke "náhodne okoloidúceho", z ktorého sa vykľuje agent CIA (Domhnall Gleeson), aby pilotoval pod záštitou tajných služieb. Barryho čakajú prelety nad základňami kolumbijských narkobarónov, z ktorých zhotovuje širokú fotodokumentáciu, nutnú pre boj s drogovými kartelmi. Lenže prečo lietať len tak naprázdno, keď sa môžete spojiť aj s protistranou a okrem fotiek pre CIA voziť do Ameriky aj drogy?

BARRY SEAL: NEBESKÝ GAUNER
Akcie 1-17 z 17

Akcie a podujatia

Pripravujete akciu, športové alebo spoločenské podujatie? Vyplňte formulár a vami propagovaná akcia bude po kontrole administrátorom portálu, pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Chcete zverejňovať mesačné programy kín, divadiel, hudobných a športových klubov, múzeí či galérií?
Vyplňte formulár a vložte do neho prílohu vo Worde alebo formáte pdf. a .jpg. Po kontrole administrátorom bude vami propagovaná akcia pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Humenné-Brekov, Brestov, Gruzovce, Hažín nad Cirochou, Kamenica nad Cirochou, Kochanovce, Lackovce, Myslina, Strážske,Závadka
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang