humenne.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Akcie a podujatia - Mesto Humenné

Akcie 1-9 z 9

AKCIE A PODUJATIA Humenné a okolie

Špina

22.6. - 26.6.2017 / 19:30

Miesto konania: Gorkého 1, Humenné
22.6. - 19:30, 26.6. - 19:30, dráma, SR/ČR MN-15, 88 min. slovenská verzia vstupné: 4,- € Lena je sedemnásťročné dievča, ktoré vzdoruje rodičom, zažíva svoje prvé zamilovanie, tajné nočné dobrodružstvá s kamarátmi, či magické rána nad Dunajom. Jej svet plný snov a túžob však naruší znásilnenie. Lena musí prejsť cestu, ktorá už nie je obyčajným dospievaním, ale skôr vnútorným bojom. Okolie ju nechápe a už nikdy úplne nepochopí. Je to ona sama, kto sa musí zmeniť, dospieť a pochopiť, že nemôže ostať obeťou. Trest si zaslúži ten, kto jej to spôsobi

Špina

Transformers: Posledný rytier

23.6. - 27.6.2017 / 16:30

Miesto konania: Gorkého 1, Humenné
23.-24.6. - 16.30, 27.6. - 19.30, Automechanik Cade Yeager (Mark Wahlberg) má s Transformermi bohaté skúsenosti a vo vojne sa spojí s "nepriateľom" Bumblebeom. Ich spoločným cieľom je nájsť dôvod, prečo sa Transformers po stáročia vracajú na Zem. Odpoveď na túto otázku im môže dať významný historik a asi najväčší teoretický znalec Transformerov Edmund Burton (Anthony Hopkins), ktorý verí, že práve v minulosti je možné nájsť kľúč k ukončeniu vojny a záchrane ľudstva.

Transformers: Posledný rytier

Hasta la vista!

28.6. - 28.6.2017 / 19:30

Miesto konania: Gorkého 1, Humenné
EURÓPSKE KINO tragikomédia Belgicko MP-12, 115 min., české titulky vstupné: 1,- € Philip, Lars a Jozeph sú traja mladíci, ktorí milujú víno a ženy. Sú však stále panici. Pod zámienkou ochutnávky miestnych vín sa vydajú na cestu do Španielska s vidinou prvých sexuálnych zážitkov. Nič ich nezastaví – dokonca ani ich hendikep: jeden je slepý, druhý na vozíku a tretí je ochrnutý. Hasta la vista! rozpráva príbeh o láske, sile kamarátstva a o túžbe prostredníctvom roadmovie, v ktorej je cesta dôležitejšia ako cieľ. Príbeh o humore ako jedinom prostriedku, ktorý pomáha vyrovnať sa s neľahkou situáciou, o silnej túžbe ako najväčšom hýbateľovi ľudskej snahy boriť hranice vznikol na motívy skutočného príbehu Astu Philpota a jeho priateľov.

Hasta la vista!

Na plný plyn

29.6. - 4.7.2017 / 19:30

Miesto konania: Gorkého 1, Humenné
29.6. - 19.30, 4.7. - 19:30, akčný thriller Francúzsko MN-15, 94 min. slovenské titulky vstupné: 4,- € Film rozpráva príbeh dvoch bratov (Scott Eastwood a Freddie Thorp), ktorí na objednávku kradnú najdrahšie luxusné autá. Kvôli novej objednávke - miliónovému Bugatti z roku 1937 - musia vycestovať až do Francúzska. Ich plán však nevyjde a oni sa dostanú do rúk majiteľa auta, miestneho zločineckého bossa. Aby si zachránili život, musia pre neho ukradnúť najobľúbenejšie auto jeho úhlavného nepriateľa - Ferrari 250 GTO z roku 1962.

Na plný plyn

Brloh

30.6. - 1.7.2017 / 19:30

Miesto konania: Gorkého 1, Humenné
30.6. - 19:30, 1.7. - 19.30, Keď Scott a Kate Johansenovci (Will Ferrell a Amy Poehler) zistia, že stratili finančný fond na vysnívané štúdia svojej dcéry, rozhodnú sa s pomocou akčného suseda (Jasona Mantzoukasa) zriadiť si v jeho dome nelegálne súkromné kasíno. Navzdory pochybností, sa kasínu a podnikavej trojici začne veľmi dariť, príjmy rýchlo stúpajú, čo nezostane bez povšimnutia zákerného starostu mesta i podsvetia. Množstvo vtipných i akčných príhod, privedie nakoniec dcéru Alex k bránam vytúženej univerzity...

Brloh

Ja, Zloduch 3

30.6. - 2.7.2017 / 17:30

Miesto konania: Gorkého 1, Humenné
30.6. - 17:30, 1.7. - 15:30, 17:30, 2.7. - 15:30, 17:30, Bývalý zloduch Gru má problém. Medzi prstami si nechal utiecť aktuálne najhľadanejšieho zlosyna na svete, a tak ho vyhodili z práce v Antizloduchovskej lige. Jeho Mimoni sú navyše čím ďalej nespokojnejší, lebo ich pán už nie je zlý. Najmladšia dcéra Agnes túži po živom jednorožcovi, ktorý bude neuveriteľne hebučký. A do toho všetkého sa Gru dozvie, že má dvojča, ktoré je mu na nerozoznanie podobné. Až na tie vlasy. To, že má Gru horu nepríjemností je ale výbornou správou pre filmových divákov.

Ja, Zloduch 3

Zabijaci z malomesta

2.7. - 2.7.2017 / 19:30

Miesto konania: Gorkého 1, Humenné
Čierna komédia od jedného z najuznávanejších súčasných dánskych režisérov Ole Bornedala o dvoch pároch, ktoré sa rozhodnú svoju krízu stredného veku vyriešiť nezvyčajným spôsobom. Ib a Edward, dvaja podnikatelia z malého dánskeho mesta, sú unavení z dlhoročného manželstva a snívajú o tom, ako si konečne užiť svoje načierno zarobené peniaze. Po potýčke s vlastnými manželkami a následnom rozhovore s právnikom vyhodnotia, že vražda by ich vyšla lacnejšie ako rozvod, a nájdu si cez internet nájomného vraha z Ruska, aby im tento problém vyriešil. Čoskoro však zistia, ako veľmi svoje manželky podcenili...

Zabijaci z malomesta

Mustang

5.7. - 5.7.2017 / 19:30

Miesto konania: Gorkého 1, Humenné
dráma Francúzsko/ Nemecko /Turecko MP-12, 94 min. slovenské titulky vstupné: 1,- € Dedina na severe Turecka, začiatok leta. Lale a jej štyri dospievajúce sestry sa po ceste do školy hrajú s miestnymi chlapcami. Po dedine začnú kolovať správy o domnelých nemravnostiach a nevinná hra rýchlo prerastie do škandálu s nečakanými následkami. Tradične zmýšľajúca babička a strýko premenia ich dom na väzenie, školu nahradia lekcie domácich prác a varenia, rodina začína dohovárať sobáše. Päť sestier spojených túžbou po slobode sa rozhodne vzoprieť útlaku a rozbiť okovy konzervatívnej spoločnosti, ktorá ich zväzuje.

Mustang

Ľudová hudba Stana Baláža, AMC Trio

7.12. - 7.12.2017 / 19:00

Miesto konania: Gorkého 1
Ľudová hudba Stana Baláža a AMC trio spojili svoju vášeň k hudbe a vznikla tak výnimočná spolupráca.„Cieľom tohto netradičného hudobného spojenia nie je urobiť z folkloristov džezmenov ani z džezmenov folkloristov. Ide práve o to, že obe kapely si zachovávajú vlastnú tvár a vlastný štýl.Tento koncert nie je len úžasnou fúziou, ale aj dokonalé spojenie oboch hudobných žánrov – kvalitného jazzu s ľudovými piesňami.“LHSB:Stano Baláž - husleJožko Franek - violaMichal Germuska - akordeónPeter Germuska - cimbalJojo Huršovský - basaValika Stašeková - spevAMC trio:Peter Adamkovic - klavirMartin Marincak - basaStanco Cvanciger - bicie7.9. a 7.12. spoluúčinkuje Peter Lipa Zľavy: bez nároku na zľavy.

Ľudová hudba Stana Baláža, AMC Trio
Akcie 1-9 z 9

Akcie a podujatia

Pripravujete akciu, športové alebo spoločenské podujatie? Vyplňte formulár a vami propagovaná akcia bude po kontrole administrátorom portálu, pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Chcete zverejňovať mesačné programy kín, divadiel, hudobných a športových klubov, múzeí či galérií?
Vyplňte formulár a vložte do neho prílohu vo Worde alebo formáte pdf. a .jpg. Po kontrole administrátorom bude vami propagovaná akcia pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Webyshopping

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Humenné-Brekov, Brestov, Gruzovce, Hažín nad Cirochou, Kamenica nad Cirochou, Kochanovce, Lackovce, Myslina, Strážske,Závadka
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang